Akce

Fórum o.s. Svornost. Informace o organizačních záležitostech, akcích a novinkách, podněty a návrhy.
Zamčeno
Petr
Eliášův plamen
Představte se nám: Jsem admin.
Jméno: Petr
Pohlaví: Muž
Kontaktovat uživatele:

Re: Akce

Příspěvek od Petr » 27 črc 2011, 00:44

No tak je to plakát, tady by se slušelo k tomu napsat víc... člověk tím může řešit hrozbu zaplněné schránky. :D
Zajímalo by mě to, na co jsem se ptal... třeba program.
Obrázek
Obrázek

Opravdová láska k národu je věc velmi krásná; u slušného a čestného člověka se rozumí sama sebou; proto se o ní mnoho nemluví, tak jako slušný muž nevytrubuje do světa svou lásku k ženě a rodině.

Tomáš Garrigue Masaryk

Böhse Onkel
Svornost
Představte se nám: Svornost
Jméno: Jakub

Příspěvek od Böhse Onkel » 02 srp 2011, 00:28

Petře, z organizačních důvodů řešíme přípravy této akce a s tím související a postupně se vystříbřující podrobné informace prostřednictvím interní pošty Svornosti, a to ne z neslušnosti k tomuto fóru, nýbrž jen ve snaze zefektivnit vlastní práci. Pokud ale chceš podrobnější informace probírat zde, ok. Pietní akt proběhne v dopoledních nedělních hodinách na místě, jehož souřadnice jsou na pozvánce. Jen málokdo z nás je z jižní Moravy, a proto se v pátek a sobotu druhého a třetího září budeme postupně sjíždět do kempu Pálava (http://novemlyny.cz/). Většina z nás bude do těchto míst přijíždět již v pátek a sobotu věnuje cestám po okolí. V neděli potom sjedeme na Moravské pole a po pietním aktu bude následovat rozlet do domovů.

Šneba
Svornost
Představte se nám: svornost
Jméno: Honza
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Šneba » 31 srp 2011, 18:01

září
4.: Moravské pole (RO Hradec Kr.)
10.: Sion (RO Plzeň - pobočka Kolín )
24.: fotbal Jičín
28.: Říp
září - Třemošná Bitva (KVH 33.)
září - Doss Alto Itálie (KVH 33.)

říjen
28.: Oslavy vzniku republiky HK
28.: Oslavy vzniku republiky Plzeň (KVH 33.)
29.: Oslavy vzniku republiky OSOV na Berounsku (KVH 33.)

listopad
26.: fotbal Plzeň (SK Atlantis + RO Plzeň)

prosinec
3.: turnaj v boxu (SK Atlantis + RO Plzeň)

info ke všem akcím viz www.svornost.com, nebo svornost@svornost.com, popř. příslušný regionální kontakt
Obrázek

peddy
Svornost
Představte se nám: informace o Svornosti

Příspěvek od peddy » 01 úno 2012, 10:23

Obrázek
Ještě je na to čas, ale chtěl bych ošetřit nějakou hromadnou prohlídku, popřípadě i zamluvení hospody na oběd...
Peddy
All the animals come out at night - whores, skunk pussies, buggers, queens, fairies, dopers, junkies, sick, venal. Someday a real rain will come and wash all this scum off the streets.

Šneba
Svornost
Představte se nám: svornost
Jméno: Honza
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Šneba » 24 dub 2012, 09:02

sice to tu není moc používané, ale jen pro info seznam akci na nejbližší dobu u plzeňské Svornosti

seznam (nejen sportovních) akcí:

- 28. dubna – Koncert oi a punk kapel na Božkově (kulturní akce)

- 28.-29. dubna – Den ve vzduchu – letecký den na letišti Plasy, cesta na kolech

- 4.-6. května – Slavnosti svobody – slavnosti spojené s osvobozením Plzně od nacistických okupantů americkou armádou, vojenské kempy a kulturní akce

- 12. května – závody v desetiboji, účast našich reprezentantů (sportovní akce) kdo má zájem ať se u mě přihlásí, nelimitované zdarma

- 26. května – účast na turnaji ve střelbě na střelnici v Chotěšově (sportovní akce) kdo má zájem ať se u mě přihlásí, limit 10 lidí (2 dlouhé, 2 krátké zbraně) cena: 200 vstup/os. + munice (3,50 kč/ks 9mm-luger, 4,50 kč/ks 7,62mm), zbraně dodáme svoje zdarma ... celkem na osobu od 360,- Kč

- 2. června - outdoorový víceboj pro smíšené páry u Boleveckých rybníků, nutnost přihlášky co nejdříve...

- 16. června – paintball, přítomní vyzváni, aby doporučili vhodnou lokalitu pro uspořádání akce (sportovní akce) kdo má zájem ať se u mě přihlásí, nelimitované - možnost vzít známé a kamarády ... cena od 650,- Kč (zbran + vybavení + 500 kuliček)

- 30. června - dračí lodě (s klukama z armády co choděj na naše sportovní akce, střelbu, přežití atd, členove SKA a někteří i Svornosti)

- 5.-6. července – uctění mučednické smrti Mistra Jana Husa v Husinci (pravidelná akce)

- 7.-8. července – víkend s RO Brdy a RO Slezsko v Českém krasu spojený s výlety (NS Zlatý kůň, lomy Amerika a Mexiko, Karlštejn aj.) a sportovní akcí (turnaj ve střelbě) kdo má zájem ať se u mě přihlásí, nelimitované - nutné pro zajištění munice, kalkulaci občerstvení atd.... kalkulace bude upřesněna

- 8.-9. srpna - výlet do Tachova k památníku bitvy u Tachova, návštěva na husitských slavnostech

- začátek září - fotbalovej turnaj v Jičíně

Termínově ještě neurčené akce:

- dále bude upřesněn termín na pozemní přípravu před seskoky padákem na letišti Plasy týká se pouze absolventů para kurzu (Šneberk, Krauz, Tuček, Maják, Kaffu)

- přelom červenec/srpen - kurz přežití (asi jen tři dny)

- kurz potápění CMAS P* (u Aišmana) cena do 5000 kč

- slaňování, možná houpačka (Plasy)
Obrázek

Sněhulák
Svornost
Představte se nám: Zaujali mě některá témata diskuze, do kterých bych chtěl přispět svými názory a také se dozvědět názory ostatních:-)
Jméno: Aleš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sněhulák » 27 dub 2012, 23:50

Jihočeská Svornost Vás zve na již tradiční akci naší regionální organizace...
Program-Vítězný_květen_2012.jpg
Obrázek

Zamčeno