Návrhy a vize stránek (veřejné)

Oznámení tvůrců, připomínky a kritika stránek návštěvníků.
Zamčeno
Petr
Eliášův plamen
Představte se nám: Jsem admin.
Jméno: Petr
Pohlaví: Muž
Kontaktovat uživatele:

Re: Založení nových sekcí a hudba na stránce

Příspěvek od Petr » 16 čer 2008, 18:16

Hudbu na pozadí bych určitě nedával. Je to neprofesionální, mnohdy otravné, určitě by tu mohl být problém s autorskými právy a navíc by to vypadalo jak na nějakém blogísku...

Jinak ostatní je skvělý nápad. I když pozor na ty knihy, nicméně ty staré se už zřejmě nijak "nechrání" (bo se beztak nedají sehnat). Viz. Baťovo Budujme stát... :)
Obrázek
Obrázek

Opravdová láska k národu je věc velmi krásná; u slušného a čestného člověka se rozumí sama sebou; proto se o ní mnoho nemluví, tak jako slušný muž nevytrubuje do světa svou lásku k ženě a rodině.

Tomáš Garrigue Masaryk

Dušan
Eliášův plamen
Pohlaví: Žena
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dušan » 16 čer 2008, 23:25

Jukněte pro jistotu, jak je to s těmi autorskými právy v případě celých knih.....za jakých podmínek lze či nelze :wink:

Co se hudby týče, tak také nesouhlasím....je to často otravné......a to si ta hudba ani stránky nezaslouží...:-)
Obrázek
Obrázek

Tokrom
Eliášův plamen
Představte se nám: Cítím se vlastencem, novodobá historie této země je mým koníčkem a chci se dostat na diskusi, kde očekávám lidi podobně smýšlející.

Příspěvek od Tokrom » 16 čer 2008, 23:34

Však to s tou hudbou můžete zkusit na pár dní, zjistíme jak to vypadá, jestli to funguje a když to bude otravné, může se to zase odstranit. Na druhou stranu, když si třeba otevřete http://lewronorchestra.cz/olza/index.ht ... d41f4d9d5e nebo http://lewronorchestra.cz/olza/index.ht ... d41f4d9d5e ,tak hudba je u obou, ale u Olzy, ač se mi líbí víc, je dost nahlas a celkem ruší. U Vichrů je tichá a docelá příjemná... A dá se při nejhorším vypnout...
Vlast nemůže existovat bez svobody, svoboda bez ctnosti a ctnost bez občanů.
Jean Jacques Rousseau

Petr
Eliášův plamen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr » 17 čer 2008, 22:33

Kdyby vlastenci.cz byli blog nebo nějaká stránečka, popř. jen stránka zaměřená na jednu věc (př. odboj; AČSR či tak), možná by to šlo. Ale tak jak se vlastenci.cz vystavěli a měli by fungovat tak je to nepoužitelné. Můžeme to dát na ty navržené "tématické" stránky (př. masaryk.vlastenci.cz; benes.vlastenci.cz atp.), tam by to šlo, protože ty by se měly lišit jak vzhledem tak zpracováním. Jenže to předbíhám :)
Obrázek
Obrázek

Opravdová láska k národu je věc velmi krásná; u slušného a čestného člověka se rozumí sama sebou; proto se o ní mnoho nemluví, tak jako slušný muž nevytrubuje do světa svou lásku k ženě a rodině.

Tomáš Garrigue Masaryk

David
Pokročilý nováček
Představte se nám: vlastenectví
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David » 01 srp 2008, 12:51

Petře, jestli tam nedáš tu hudbu, tak si hledej novýho parťáka...

:D :D :D
Můj bože neznámý, já v této době těžké
se k Tobě s modlitbou svou obracím.
Dej, bože, dej vítězství věci české!

Dej nadšení v mou mysl, dej sílu do mých paží!
Dej na tisíce bratří a zapuď od nás zradu!
Ať na prvé vždy dlíme čestné stráži!
...

Modlitba českého vojáka, Jaromír Kraus (1917)

David
Pokročilý nováček
Představte se nám: vlastenectví
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David » 01 srp 2008, 22:46

prosím prosím podívejte se do svých počítačů nebo zapátrejte v paměti po nějakých tech citátech...
Můj bože neznámý, já v této době těžké
se k Tobě s modlitbou svou obracím.
Dej, bože, dej vítězství věci české!

Dej nadšení v mou mysl, dej sílu do mých paží!
Dej na tisíce bratří a zapuď od nás zradu!
Ať na prvé vždy dlíme čestné stráži!
...

Modlitba českého vojáka, Jaromír Kraus (1917)

MichalČR
Eliášův plamen
Představte se nám: Popovídat si s lidmi, kteří mají dobré úmysly ;)
Jméno: Michal
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MichalČR » 02 srp 2008, 16:54

Zdravím ;)
myslím ,že byste mohli take v té hudbě zaměřit na nějaké modernější interprety.. koneckonců aby se otevřeli oči dnešních mladých lidí je zapotřebí také modernější interpretace . Tím samozřejmě nechci nijak schazovat staré krásné básně :cz: Ja mam v oblibě Kryla a co se týče zpěváků Dana Landu, myslím že nebýt jeho tak tu dneska nejsem.. :wink: Tak o tom přemýšlejte ..samozřejmě je to jenom můj názor. a nejak se s tim už poperte :)
Vlasti zdar :cz:
Obrázek
Obrázek
"Buď příjemný a milý ve tváři, vlídný a zdvořilý ve způsobech, přívětivý a pravdomluvný ústy, vroucí a upřímný srdcem. Miluj a tak milován budeš." (Jan Amos Komenský)

Petr
Eliášův plamen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr » 05 srp 2008, 22:10

Mno sekce Hudba bude chtít přepracovat a pak by tam mohly být texty od K. Kryla a D. Landy; víc interpretů mě ani nenapadá... nepočítám nějaké chrčivé skinheadské kapely, které beztak nikdo neposlouchá :lol:
Obrázek
Obrázek

Tomáš Garrigue Masaryk

Lucius
Horlivý diskutér
Představte se nám: Registruji se proto, že mne zaujal obsah stránky vlastenci.cz, zaujala mne možnost přečíst si názory lidí, které se zajímají o svou zemi a případně na ně i reagovat.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lucius » 06 srp 2008, 12:54

No tak někdo asi žel ano, ale z osob navštěvujících tyto stránky asi nikdo ne :)
"Krajina je to velmi chladná, oplývá rybami a stády dobytka, je také bohatá ptactvem, zvěří a obilím. Místo vína se pije opojný nápoj, který nazývají pivem, jako by byl zhotoven z obilí...Lid celého království je oddán opilství, je náchylný k pověrám a dychtivý novot. Ti kteří trochu vynikají a stojí někde mezi prostým lidem a pánem, jsou odvážní, vychytralí, nestálé povahy, zbrklí v řeči, chtiví lupu a nikdy nemají dost."
-Eneáš Silvius Piccolomini

MichalČR
Eliášův plamen
Představte se nám: Popovídat si s lidmi, kteří mají dobré úmysly ;)
Jméno: Michal
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MichalČR » 06 srp 2008, 19:11

já mam doma kdyztak knížku od Kryla kde jsou moc pěkný básně ,hlavně ty nejznámnější..tak bych moh nějaký přepsat do pc..jestli by se ti to hodilo na ty stránky.. :wink:
Obrázek
Obrázek
"Buď příjemný a milý ve tváři, vlídný a zdvořilý ve způsobech, přívětivý a pravdomluvný ústy, vroucí a upřímný srdcem. Miluj a tak milován budeš." (Jan Amos Komenský)

Zamčeno