Stránka 1 z 14

Akce

Napsal: 29 srp 2009, 00:23
od Šneba
Informace o plánovaných i uskutečněných akcích.Nejbližší akce:
5. září 2009 - Jičín
Fotbalový turnaj + koncert kapel Disdainful a Operace Artaban

Re: Akce

Napsal: 29 srp 2009, 10:24
od TOM!K
Skvěle, tak to se možná uvidíme, pokud všechno klapne.. problém je, že to mám asi 200 km, ale snad se to podaří skloubit s návštěvou příbuzných :) Jenom pro upřesnění bych dodal, že koncert bude v RC Aion-Lomnice nad Popelkou, start je ve 20:00 a dále vystoupí kapely 3:2 pro MH :cz: a Ani krok späť :sk: :)

Re: Akce

Napsal: 29 srp 2009, 21:40
od Šneba
Tak já zmínil hlavně kapely co mají našim lidem co říct :-D

Re: Akce

Napsal: 30 srp 2009, 00:22
od TOM!K
Šneba píše:Tak já zmínil hlavně kapely co mají našim lidem co říct :-D
Tak já myslím, že například kapela Ani krok späť má co říct určitě i Čechům, ačkoli to jsou Slováci a jejich texty se dosti často týkají Slovenska.. pokud ovšem někdo nezastává extrémně šovinistické postoje :)

Re: Akce

Napsal: 30 srp 2009, 09:15
od Šneba
Tak já tuhle kapelu neznám, ze slovenských je mi blízká Right rest. Nicméně Slováci pro mě osobně jsou stále tak napůl naši, přeci jen Československo bylo naš domov a hodně českých vlastenců moc nerozlišuje mezi Českem a Československem co se týka při značení toho "našeho" i když také chápu, že Slováci to vnímají trošku jinak.

Re: Akce

Napsal: 30 srp 2009, 10:57
od TOM!K
Šneba píše:Tak já tuhle kapelu neznám, ze slovenských je mi blízká Right rest. Nicméně Slováci pro mě osobně jsou stále tak napůl naši, přeci jen Československo bylo naš domov a hodně českých vlastenců moc nerozlišuje mezi Českem a Československem co se týka při značení toho "našeho" i když také chápu, že Slováci to vnímají trošku jinak.
Right Rest znám a poslouchám. Dobrá kapela, hudba i texty.. Členy skupiny hodnotit nehodlám :) Jinak AKS by se ti mohlo určitě taky líbit, narozdíl od RR kritizují i nácky. Budoucnost kapely vidím hodně slibně, důkazem toho je i poměrně velký zájem o jejich cd (v brněnském Hardsetu mi bylo řečeno, že se musela dodělávat další várka). Zkus poslechnout nějaký songy třeba na bandzone, nebudeš litovat! :wink:

Re: Akce

Napsal: 30 srp 2009, 13:17
od karoliner
jj AKS jsou hodně dobrá kapela, určitě lepší než Ope(S)račka. každopádně spojovat akce Svornosti s oi! koncerty je na <|>

Re: Akce

Napsal: 30 srp 2009, 13:52
od TOM!K
karoliner píše: spojovat akce Svornosti s oi! koncerty je na <|>
To jsem tak nějak vycítil už z tvé odpovědi na můj mail :) Nicméně je třeba si připustit, že skinheadské kapely u nás produkují významné procento celé vlastenecké hudby, takže budou pro mnoho patriotů takřka jedinou možností, jak si zajít na živou hudbu, která vyjadřuje jejich postoje. Navíc Landa koncertuje jednou za uherskej rok a jiný hudební subjekt s vlasteneckými texty snad ani neznám.. Vlastně je tu ještě písničkář Tomáš Hamet, ale ten je na můj vkus až příliš spjat s náboženstvím..

Re: Akce

Napsal: 30 srp 2009, 16:17
od Šneba
Je mi jasná negace Karolinera, je špatně aby svornost byla profilovaná na jednu subkulturu. Prostě mě moc nezajíma kdo co nosí a jak se obleka, pokud není špinavej a nechová se jako dobytek. Tato akce není oficiální akci Svornosti, takže netřeba se toho bát. To že na turnaji bude většina "našich" je jedno :-) kontakty s Disdainful jsou taky jasné :-) a Operačka se mi líbí, a myslím, že máme na mnoho věci podobný názor.
Co se RR týče tak bych upozornil, že oni se distancovali do RAC právě proto, že nechtějí být považovani za nácky, i když hrajou vyloženě protikomunistické texty.

Re: Akce

Napsal: 30 srp 2009, 16:54
od Petr
Vlastenecký koncert? A není lepší si zajít v říjnu na Smetanu? :mrgreen: