Akce

Fórum o.s. Svornost. Informace o organizačních záležitostech, akcích a novinkách, podněty a návrhy.
Zamčeno
Dušan
Eliášův plamen
Pohlaví: Žena
Kontaktovat uživatele:

Re: Akce

Příspěvek od Dušan » 31 srp 2009, 00:24

No, tak Petr není člověk, který by jen snil své vlastenecké sny....naopak, jak ho znám si myslím, že dělá poměrně hodně a to způsobem, který je mu nejbližší tedy....internetem, který má dnes, jako svobodné médium velkou moc zejména mezi mladými lidmi.
Myslím, že každý má dělat to co mu nejlépe jde....někomu vyhovuje to, někomu jinému zase něco jiného.....lidé jsou navíc různí a chceš-li jich zasáhnout co nejvíc, tak musíš mít celou škálu aktivit.
Myslím, že vysloveně Orlíkovským stylem mnoho lidí k práci nedostaneš....spíš jich hodně uteče. Když to vezmu jen, jako příměr, pak bych to chápal, ale musí to prostě mít úroveň......a to tady prostě momentálně není....jenže ruku k dílu samozřejmě můžeš přiložit podle svého stylu a svými názory a činností můžeš přece ovlivňovat co a jak se bude vyvíjet :wink: Od toho tady máme ten pokec, abychom si vyjasnili co kdo může a jak dělat.....
Obrázek
Obrázek

TOM!K
Svornost
Představte se nám: vlastenectví
Pohlaví: Muž
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TOM!K » 31 srp 2009, 00:34

Petr píše:Jo, i náckové zametají... oni vykrádají vůbec většinu věcí. Skoro všechny znaky mají od Antify, stejně jako přebírají i chování při pochodech atp.
Mlácení nácků mi přijde na jednu stranu k ničemu, nemusí to dělat dobrý dojem. Podle mě jsou mnohem důležitější akce pro veřejnost.
Jinak myslím, že Orlíky člověk poslouchat vůbec nemusí a o nic nějak nepřijde. To patřilo spíš k těm skinheads, což já nikdy nebyl a nejsem. :wink: A ani texty se mi leckdy nezdály... takže tak.
Já taky nepatřím mezi skins, ale jejich hudbu mj. poslouchám a i nějaké ty Lonsdaly, Everlasty a Beny, či FP vlastním.. Působit jako "vlastenecká Antifa" bych v žádném případě nechtěl, navíc fyzické konfrontace nepovažuji za nejlepší způsob řešení, nicméně někdy to nelze jinak.. Ještě k textům Orlíku.. Je sice pravda, že některé songy by se daly zařadit do škatulky jednodušších, nicméně je nepopiratelné, že lidi osloví.. A to nemyslím jen typy jako IQ88 :) ... Národ se netvoří pouze z intelektuálů, a proto je dobré zvolit takový způsob propagace, který osloví většinu lidí... kromě pacifistických hipíků a nacistických komunistů všechny :mrgreen:

Petr
Eliášův plamen
Představte se nám: Jsem admin.
Jméno: Petr
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr » 31 srp 2009, 00:35

Tak samozřejmě, já to nikomu neberu. Ať to poslouchají, Orlíci přeci nebyli žádnej Krátkej proces nebo Konflikti... :lol:
Obrázek
Obrázek

Opravdová láska k národu je věc velmi krásná; u slušného a čestného člověka se rozumí sama sebou; proto se o ní mnoho nemluví, tak jako slušný muž nevytrubuje do světa svou lásku k ženě a rodině.

Tomáš Garrigue Masaryk

Dušan
Eliášův plamen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dušan » 31 srp 2009, 00:42

Bude fajn, když tu budem třeba diskutovat co by se konkrétně dalo dělat....vůbec nevadí, když by to byla ptákovina, poněvadž i to třeba někoho k něčemu může inspirovat, prostě cokoli.

Jinak přesně to jsem psal, že musíš oslovit širší vrstvu lidí..... jenže univerzální věci moc neexistujou a proto musíme rozvíjet aktivity (tím myslím my všichni vlastenci) v širokém spektru......prostě od těch vlasteneckých skinhedů po intelektuály.....ta inteligence je totiž velmi důležitá....a tam je mnohem těžší oslovit, prostě to musí mít úroveň. A myslím si, že je to naprostá nezbytnost, bez vlastenecké inteligence nezmůžeme nikdy nic......musíš mít prostě široký záběr, musíš mít všechno a nezapomínat na tu inteligenci. Nesmíme zapomínat na nikoho.
Obrázek
Obrázek

Šneba
Svornost
Představte se nám: svornost
Jméno: Honza
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Šneba » 31 srp 2009, 00:53

Já moc nechápu proč Orlík vůbec řešíte, byla to součást a kořeny české subkultury skinheads, nic víc nic míň... jinak songy fašos, my proti nám atd mají stále platnost, jine písně byli poplatné živelnosti jakým se tato subkultura rozvíjela a živelnost měla i negativní aspekty. Dnes je vše sofistikovanější jak nackové tak i jejich odpůrci. Proto je nebezepčí u hnědých uskupení, že se často maskují... ale nácek nakonec zůstane náckem a dřív nebo později se projeví. Já osobně jsem byl kališník a zbírat různé trofeje jako našivky s třema sedmama, lebkama atd triček s adolfem a waffen SS byl můj oblíbený koníček. A náckum se nesmí ustupovat, oni se kluci vyvolení moc bojí když dostávají na frak.

Vždy je dobre komunikovat tak aby to váš oponent chápal, to znamena s intelektuálem argumenty a s náckem pěstmi. Dušan, Jirka a Petr se mnou nemusí souhlasit, ale v tomto mám asi bohatší zkušenosti :-)
Obrázek

Dušan
Eliášův plamen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dušan » 31 srp 2009, 01:09

V té poslední větě není moc co nesouhlasit pokud to beru tak, že s každým musím jednat adekvátně tak, aby mě pochopil....tím nemyslím nějaké povyšování se .....prostě mluvit tak, aby se člověk domluvil. S náckama....no, tady záleží.....pokud je inteligentní, můžeš zkusit i diskuzi.....pokud je to primitiv tak chápu, že nic jiného než pěsti nakonec nezmůžou, ikdyž já je použiju jako poslední možné řešení..... Každý má holt jinou náturu a nemá smysl se nutit být někým jiným :wink:
Obrázek
Obrázek

Šneba
Svornost
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Šneba » 31 srp 2009, 07:57

Dušan je prostě diplomat, takhle kulantně hájit násilí :-P se musím ještě hodně učit, hooodně učit :-D
Obrázek

TOM!K
Svornost
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TOM!K » 31 srp 2009, 16:22

Šneba píše:nášivky s třema sedmama
Co symbolizuje 777? Nikdy jsem se s tím nesetkal... Pokud bych použil nástroj "NAZI CODES DECRYPTER", tak mi vyjde GGG, což by mohlo znamenat třeba Goebbels, Göring, Guderian.. ale asi to tak nebude, že? :lol:

Šneba
Svornost
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Šneba » 31 srp 2009, 16:40

http://images.google.cz/imgres?imgurl=h ... 2%26um%3D1

tady máš jeden odkaz, není to klasickej naci kryptogram, je to znak jednoho hnutí bílých Afrikánců (potomci holandských kolinistů) v Jižní Africe, jeden ze symbolů apartheidu a rasové segregace.
Obrázek

TOM!K
Svornost
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TOM!K » 31 srp 2009, 16:53

tak tenhle znak znám, celou dobu jsem myslel, že je to "triskele", akorát v trochu jiné stylizaci.. Pokud se nemýlím, tak je už delší dobu používán ve spojení s BaH... nedávno jsem za BÍLÉHO :D dne viděl v jednom větším moravském městě nácka čekajícího na lavičce, který měl ono triko na sobě.. docela odvaha vyjít s tím hnusem mezi lidi, navíc bez doprovodu kameraden.. :)
Naposledy upravil(a) Pavel dne 31 srp 2009, 19:42, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Odstraněna citace předchozího příspěvku

Zamčeno