Stránka 1 z 1

Nové fórum Politika a změna skupin

Napsal: 11 lis 2009, 00:11
od Petr
Tak, fórum prošlo menší, avšak o to viditelnější změnou. Kdo není barvoslepý, tak si toho jistě všiml.

Ale pěkně popořádku.

V kategorii Diskuse bylo vytvořeno fórum Politika, kde můžete diskutovat o politických stranách, politicích, zákonech a dalším.

Druhou velkou změnou je odstranění barev skupinám. Důvod byl prostý - fórum pomalu vypadalo jak omalovánky a kdo neměl barvu, tak jakoby ani nebyl. Do budoucna by to nebylo vhodné, pokud by se přidalo více skupin.
Vrátili jsme se proto ke staré koncepci, běžné na většině fór, kde speciální barvu mají jen administrátoři a moderátoři z důvodu rozeznání odpovědných osob.
Skupiny zůstávají nadále v legendě, aby bylo vidno, kdo jsou její členové. Nadále zůstávají hodnosti skupin, pro rychlou orientaci v tématech (název skupiny pod přezdívkou). V případě dohody je možné skupinám zařídit speciální malý obrázek, pokud by někdo lpěl na větším rozeznávání. :wink:

Re: Nové fórum Politika a změna skupin

Napsal: 11 lis 2009, 19:43
od kaffu
Já by jsem byl pro nějaké rozlišení skupin. Např. ve Svornosti, je už takových lidí, že nevim kdo tam patří.

Re: Nové fórum Politika a změna skupin

Napsal: 11 lis 2009, 20:51
od MareCzech
Tak co si dát logo (banner) Svornosti do podpisu??? :wink:

Re: Nové fórum Politika a změna skupin

Napsal: 11 lis 2009, 23:38
od Dušan
Tak u samotných příspěvků to zjistíš snadno, poněvadž je to tam vždy napsáno. Jinak jak psal Petr, tak by mohl, pokud to bude žádáno přidat nějaký ten obrázek zvýrazňující uživatele jednotlivých skupin.
Momentálně mají barvy jen admini (červeno-hnědá)....myslím, že Petr a Pavel....a oranžoví moderátoři.....u Svornosti jsou to Šnéba a Karoliner.....

Osobně si myslím, že je to jen otázka zvyku.....já taky tímto zásahem na fóru ztratil pěknou modrou barvu.... a pokud bude zájem Petr tam dá ty obrázky :-)

Jinak je to otázka diskuze.....uvidíme, jak to bude takto fungovat.....předpokládali jsme různé reakce....uvidíme....

Re: Nové fórum Politika a změna skupin

Napsal: 11 lis 2009, 23:59
od Froggg
Mně osobně je to celkem špekáček, ale je fakt, že jsem byl zvyklej. Naše příslušnost je ale stejně pod nickem napsaná, takže je to jen méně výrazné a to si nemyslím, že by nějak citelně zasáhlo moje ego...

Re: Nové fórum Politika a změna skupin

Napsal: 12 lis 2009, 00:10
od Petr
Členy jednotlivých skupin naleznete na hlavní stránce u popisku "Legenda", když kliknete na název skupiny. V příspěvcích má každý člen svoji skupinu označenou pod přezdívkou... takže rozeznat to jde. :wink:

Re: Nové fórum Politika a změna skupin

Napsal: 12 lis 2009, 08:47
od kaffu
Já to spíš, myslel z pohledu "hlavní strany" když jsem si pustil forum, tak jsem dle barev přehledně viděl kdo a z jaké skupiny kam napsal. Ale asi je pravda, že se jedná jen o zvyk.

Re: Nové fórum Politika a změna skupin

Napsal: 16 lis 2009, 13:41
od Šneba
ZRUŠILI BARVY PROTOŽE SE JIM ZDÁLO , ŽE ZELENÉ JE MOC.... TO JE DISKRIMINACE A JA CHCI ZPĚT ZELENOU!!

Re: Nové fórum Politika a změna skupin

Napsal: 16 lis 2009, 14:16
od Froggg
K té diskriminaci sedí spíše ta černá... :P

Re: Nové fórum Politika a změna skupin

Napsal: 16 lis 2009, 23:46
od Petr
Já věděl, že tento "argument" bude použit. Mně už se nelíbilo, když tu byla modrá. Protože beztak kdysi tu byli nejaktivnější lidé ze skupiny EP a KV (tehdy měl zelenou) a vypadalo to jak omalovánky. Při přizváni Svornosti se to pak drželo a nakonec jsme rozhodli, že bude nejlepší barvy zrušit a ponechat je moderátorům a administrátorům. Což nejlépe slouží čtenářům.
Stále je tu možnost dohody ohledně speciálních avatarů, ti fungují a je možné je domluvit. :wink: