Úvod k fóru

Jak funguje toto fórum? Závazná pravidla, Kodex diskuze a další texty, které Vám osvětlí smysl tohoto fóra.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Petr
Eliášův plamen
Příspěvky: 7756
Registrován: 23 srp 2007, 01:20
Představte se nám: Jsem admin.
Jméno: Petr
Pohlaví: Muž
Bydliště: Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Úvod k fóru

Příspěvek od Petr »

Úvod
1. Diskuze
2. Projekty
3. Vlastní tvorba a blogy
4. Vlastenectví?
5. Smysl fóra - hmatatelné výsledkyNa těchto několika řádcích se Vám pokusíme heslovitě a v krátkosti přiblížit naši představu o fungování fóra Vlastenci.eu. Budeme rádi, pokud si tento „manuál k fóru“ přečtete, neboť naše fórum se v některých ohledech odlišuje od klasického užívání internetového fóra, jako prostředku k tématické diskuzi, výměně informací a prostoru pro utváření zájmové komunity. Kromě této definice je cílem tohoto fóra utvořit vhodné prostředí pro rozvoj nových nápadů a projektů, prohlubování slovesného umění a kultury a příjemné místo pro produktivní a slušnou diskuzi.


1. Diskuze
Prvním větším oddílem, který můžete na hlavní stránce fóra prohlížet, je soubor diskusních bloků. Ty nejsou nijak tématicky omezeny a lze říci, že se jedná o neomezený prostor pro cokoliv Vás zajímá, či o čemkoliv si myslíte, že by měli vědět i ostatní.

2. Projekty
Tato část slouží k prezentaci vlastních nápadů a vizí, které byste rádi realizovali, ale sháníte podporu a výpomoc dalších lidí. Dále zde umožňujeme vytvořit si soukromý prostor pro již rozjeté projekty, jako jsou různé internetové stránky nebo skupiny osob, které shání místo, pro diskuzi a organizování svých aktivit. Současně s nabídkou veřejného fóra vám můžeme poskytnout i fórum skryté pouze pro vlastní členy za účelem vnitřní organizace.

Naším cílem je podpořit jakékoliv činnosti, které jsou v souladu s rozvojem občanské společnosti a tím omezování vlivu proti-demokratických aktivistů a stran.
Pravidla pro získání a užívání vlastního prostoru na našem fóru jsou zde.

3. Vlastní tvorba a prezentace blogů
Třetí oddíl našeho fóra je věnován názorově zabarveným článkům, fejetonům či úvahám, které jsou v ucelené a publikovatelné formě. Dále je zde možné prezentovat vlastní blog nebo uměleckou tvorbu, jako jsou povídky, básně, umělecké fotografie nebo kresby. Prostor vyjádřit se naleznete zde.

Tímto se snažíme podporovat, byť v malém měřítku, českou kulturu a využít internet k rozvoji kreativity a tvorby.


4. Vlastenectví?
Pokud si nejste jisti názvem našeho fóra, tak Vás můžeme ujistit, že „vlastenectví“ skutečně není podmínkou pro vstup. Ba naopak. Pokud máte pochybnosti a považujete vlastenectví za přežitek, zbytečnost či si plně nejste jisti, co se tím přesně má na mysli, tak Vám rádi na fóru odpovíme na mnohé z podobných otázek.

5. Smysl fóra
Častým negativním jevem internetových fór je jejich existence a smysl uzavřený pouze ve virtualitě. Tomu bychom se zde rádi vyhnuli a klademe důraz na fórum pouze jako prostředek a nikoliv samoúčel. Cílem je ulehčení komunikace, propagace, vytvoření a udržování sítě vztahů a kontaktů.


Bannery
Malý banner fóra
Malý banner fóra
forumm.gif (171.13 KiB) Zobrazeno 10359 x
Velký banner fóra
Velký banner fóra
VELKY.gif (333.08 KiB) Zobrazeno 10359 x
Obrázek
Obrázek

Opravdová láska k národu je věc velmi krásná; u slušného a čestného člověka se rozumí sama sebou; proto se o ní mnoho nemluví, tak jako slušný muž nevytrubuje do světa svou lásku k ženě a rodině.

Tomáš Garrigue Masaryk
Zamčeno