Stránka 1 z 1

Závazná pravidla fóra

Napsal: 28 srp 2007, 17:49
od Petr
Toto fórum bude obsahovat dodatečná pravidla a jiné pokyny.
Uživatelé jsou povinni tato pravidla dodržovat.

Pravidlo 1:
Nadávky, cílené hádky a útoky vůči jiným členům, stejně jako spamování, tapetování textem a další prohřešky vůči slušné diskusi jsou nežádoucí, budou smazané a uživatel bude upozorněn či rovnou potrestán.

Pravidlo 2:
Zakládání nového tématu si dobře rozmyslete. Nové téma by mělo mít šanci k širší diskuzi, aby nemělo pouze 1 odpověď. Dobře se porozhlédněte po daném fóru, zda se zde stejné téma již nenachází.
Téma by mělo splňovat obecné téma fóra. Na nejasně umístěná témata je zřízena sekce "Mimo mísu".

Pravidlo 3:
U citací delšího textu prosím ponechte pouze tu podstatnou část, na kterou chcete reagovat. Zároveň je ale nutné dát pozor, aby vytržená část neztratila smysl. Předchozí příspěvek nemá smysl citovat.

Pravidlo 4:
Uživatel je přímo zodpovědný za každý svůj příspěvek a za údaje ve svém profilu! Při porušení pravidel budou Vaše příspěvky upraveny nebo smazány a to bez upozornění! Při nevhodných údajích v profilu Vám bude jejich vyplnění zakázáno nebo profil zrušen!

Pravidlo 5:
Členství na těchto stránkách je bezplatné. Při porušení pravidel může být uživatel vyloučený z tohoto fóra bez udání důvodu.

Pravidlo 6:
Urážky, vulgarismy, rasismus a xenofobie budou znamenat Vaše okamžité vyloučení z komunity fóra.

Pravidlo 7:
Platí zákaz zjevné a úmyslné reklamy či jakékoliv formy propagace výrobků a internetových stránek.

Pravidlo 8:
Není povoleno odkazovat na stránky radikálních skupin, či stránky podporující extremismus, rasismus nebo hnutí potlačující práva a svobody člověka za účelem jejich úmyslné propagace.

Pravidlo 9:
Správci si vyhrazují právo bez udání důvodu smazat či upravit příspěvky nebo témata, které budou porušovat pravidla nebo kde by mohlo dojít k poškození dobrého jména fóra.

Pravidlo 10:
Uživatelské jméno, podpis a obrázek profilu (avatar) nesmí mít pobuřující charakter, urážet osoby nebo skupiny osob ani mít jiný násilný charakter. Uživatelské profily by dále neměly obsahovat odkazy na jakákoliv politická uskupení a firmy.
Správci si vyhrazují právo na odstranění avataru nebo podpisu, které by mohly poškodit dobré jméno a prestiž fóra.

Pravidlo 11:
Správci si vyhrazují právo kdykoliv změnit tato pravidla a o tomto zpravit všechny uživatele pomocí soukromé zprávy, nebo e-mailu.
V případě konfliktů je slovo a vůle správců konečná a platná. Každému uživateli fóra je doporučeno si ve vlastním zájmu tato pravidla přečíst!