Stránka 1 z 5

e-shop

Napsal: 05 bře 2008, 23:47
od David
Zdravím a chci se optat zda by byl zájem kdybychom otevřeli na stránkách obchod. Na prodej by bylo různé zboží... baseballové pálky ze dřeva, ale i z hliníku, praktické boxery, teleskopické obušky, kukly, kanady, bílé tkaničky do bot a mnoho nepostradatelných věcí pro pravé vlastence... :lol:

Ne vážne byl by zájem o trička, mikiny, čepice, propisky, samolepky, vlaječky, hrníčky atd. ???

Re: e-shop

Napsal: 06 bře 2008, 00:05
od Petr
... co já vím, tak se mě na to lidi furt ptaj (přes icq, mail). Určitě by si to své příznivce našlo... ale není to dost velké sousto? Pravda, že i banán nějaký jednoduchý e-shop systém nabízí, to by se snad zacálovalo... s tou právní částí to máš určitě promyšleno... mno a co tedy samotné zboží? Není to příliš brzy? :)

Re: e-shop

Napsal: 06 bře 2008, 00:42
od David
Tak kdyby se o to z úřadů někdo zajímal tak by živnosták i byl... to je pořešené. Horší by to bylo s případnou reklamací zboží žejo... nedokážu si představit jak vyřizovat reklamace...
Brzo to podle mě není... na co čekat? teď na stránky chodí 200 lidí denně to je skvělé. Kdyby si každý týden jeden návštěvník něco objednal tak by to bylo super. Jak pro propagaci webu tak pro nás. Aspoň by byly peňázky na reklamu atd...

zkusit se to může...

Re: e-shop

Napsal: 06 bře 2008, 17:28
od jaktichu
Ono by taky záleželo co by na všech těch věcech bylo za nápisy a obrázky. Třebas takový hrníček se lvem nebo tužka s gen. Eliášem by nebylo úplně od věci. Za chvíli budem mít i trička EP :D . Ale co se mě týče - pokud budou dobré motivy a dobré ceny tak bych si něco určitě koupil.

Re: e-shop

Napsal: 06 bře 2008, 17:36
od Tomino
Hmmm...Tak mě osobně by zajímaly i letecké bundy (Alpha industrie např.), ale i tzv."těžká obuv", trička, 8) opasky, kšandy atd.

Re: e-shop

Napsal: 06 bře 2008, 20:32
od Tokrom
Ano, ty ceny jsou důležité. Někde na netu jsem viděl benzinový zapalovač zippo. Nádherný se lvem, ale nezlobte se, 600 Kč za něho fakt nedám. Zvlášť když vedle něho byl další, na kterém byl znak EU (ty hvězdy v kruhu) a ten byl "jen" za 150 Kč.

Re: e-shop

Napsal: 06 bře 2008, 21:34
od Jirka
S Petrem jsme todle, myslím, kdysi o prázdninách řešili a já jsem jednoznačně a absolutně bez výhrad pro! 8)

Re: e-shop

Napsal: 07 bře 2008, 00:29
od Petr
Ona je jedna věc být pro (kdo by nebyl). Druhá věc to zařídit... a třetí mít kapitál, kontakty, zboží a lidi :lol:

Jako ujalo by se to.

Co bych tam rád viděl?
*Trika s nenásilnými motivy (tj. žádnej obří lev, ale střídmě třeba malý... i všechny tři znaky, nebo pro regionlání vlatence i tu moravskou či slezskou... ale to neni nutnost)
*Kšiltovky s motivy (sám mám rád černé kšiltovky s nějakým tím trochu vlasteneckým textem, obrázkem... stačí malá vlaječka, nápis CZECH, lvíček, atp.)
*Věci pro fanoušky
-šály (kdosi sháněl i šálu s moravskou orlicí)
-vlaječky
-čepice
-prapory
*samolepky (různé... ale nějaké nenásilné a spíš praktické... nic, co by bylo nutné lepit po zdech a značkách...)
*hrníčky, keramika :)
*kulichy :D
*nášivky
*plakáty (čs. propaganda; Masaryk, Štefánik, Beneš... a další samozřejmě, např. i Alois Eliáš)
*mapy

samozřejmě, nevím jak je to s autorskými právy... to by se pozjistilo.

Re: e-shop

Napsal: 07 bře 2008, 17:47
od Marek
Jo samolepky jsme tu už s Petrem řešili ale chtělo by to sponzory... každopádně nevím zda jsme měli myšlenku že bychom to prodavali ale asi ano jinak by se nám ty náklady vyšplhaly vysoko ovšem kdyby si někdo koupil nějakou tu samolepku tak by platil víc za poštovné než za ní ....

Re: e-shop

Napsal: 07 srp 2008, 20:33
od Bler
mužu mít dotaz pošlete mi měkdo fotku jak třebas ma vypadat vlastenec :mrgreen: :cz: