Nefertiti, pomoz

Prostor pro představení dosud nerealizovaných projektů.
LAamo
Eliášův plamen
Představte se nám: Zvědavost a možnost podílet se na diskuzi
Jméno: Petra
Pohlaví: Žena

Re: Nefertiti pomoz

Příspěvek od LAamo » 26 zář 2010, 07:39

Tak já našla celkem hezkou str. vyletnik.cz . Je možné si vybrat lokalitu a co přesně hledáme jestli hrad, koupání, skanzen, zajímavost... nebo můžeme kliknout také na služby a nebo to vyhledávat na mapě což bych ani nedělala, protože to je přes gooogle mapy a jde to šíleně pomalu, vlastně jsem ani nepočkala až se to načte - to bych už víc dnes nestihla. Ale jinak myslím krásná str.

Další ,,lepší" str je turistika.cz začíná se obyčejnou reliéfní mapkou buď ČR nebo mapkou světa. Pak si najedete na lokalitu (Podkrkonoší) a pak zas vyberete co chcete vidět (hrad, horu, kostel, ubytování...) a vyskočí Vám seznam památek s fotečkou ale u toho je popis přímo nějakého autora, který to píše tak jak jsme tady mysleli mi ( vyjeli jsme autobusem už ráno ten nás vysadil u cukrárny takže zmrzlina dobrá, dozvěděli jsme se tuto zajímavost..) taky prostě pěkná str. a kdyby byla bez kupy reklam tak je to úžasný.

u obojího jsem zadávala do gooogle: Výlety památky
Služba!
Život je krátký... abychom si lhali.

Petr
Eliášův plamen
Představte se nám: Jsem admin.
Jméno: Petr
Pohlaví: Muž
Kontaktovat uživatele:

Re: Nefertiti pomoz

Příspěvek od Petr » 13 říj 2010, 19:44

V TV je často reklama na tohl http://www.kudyznudy.cz/cs/index.html
A to vypadá docela dobře.
Obrázek
Obrázek

Opravdová láska k národu je věc velmi krásná; u slušného a čestného člověka se rozumí sama sebou; proto se o ní mnoho nemluví, tak jako slušný muž nevytrubuje do světa svou lásku k ženě a rodině.

Tomáš Garrigue Masaryk

Zamčeno