Projekt "Vyjádři svou vlast"

Prostor pro představení dosud nerealizovaných projektů.
Patriotom
Pokročilý diskutér
Představte se nám: Chci přispívat do diskuzí.
Pohlaví: Muž

Re: Projekt "Vyjádři svou vlast"

Příspěvek od Patriotom » 03 zář 2010, 19:59

Čau,
tady jsem připravil takový návrh na "logo", prostě něco co by se mohlo objevit třeba v propagačních předmětech atd. Je to zatim jenom takový základ, který bych dopracoval až k nějákému přijatelnějšímu vzhledu, kdyby byl pozitivní ohlas. A omluvte prosím kvalitu.
( Původně jsem nahrál hůře zpracované soubory, opraveno 03.09.2010 20:07- *** Tak neopraveno, něják mi to zlobí. Zatím se budete muset spokojit s tímto)

OMLUVTE, PROSÍM, KVALITU, NĚJÁK MI ZLOBÍ PŘEVOD PNG SOUBORŮ. Doporučuji kouknout na velký náhled.
Obrázek

Velký náhled tady: http://i52.tinypic.com/296m3ar.png

Díky.
Tomáš

Michal
Vlastenec
Představte se nám: Zájem o tuto zemi jako takovou, její novodobé dějiny, symboliku a český národ. A také to, že se zde registrovali známí.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michal » 03 zář 2010, 23:50

Já myslím, že je to fajn...
Obrázek
Obrázek

Dušan
Eliášův plamen
Pohlaví: Žena
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dušan » 04 zář 2010, 00:08

Taky si myslím, že jako hrubý návrh loga je to supr.....možná doladit barevně (jestli teda vůbec jít do barev a nenechat to právě na lidech)..... možná nějaký detail, nevím :-)

JInak jsem koukal, že náckové si vyhlásili soutěž v grafických prezentacích, vygooglete si "widerstandstreetart" ...nechci tu dávat odkaz
Obrázek
Obrázek

Patriotom
Pokročilý diskutér

Příspěvek od Patriotom » 04 zář 2010, 00:18

Díky kluci.
Ještě se to samozřejmě musí hodně upravit, jenom jsem udělal tenhle základ, než bych na to zapoměl :) Barvy jsem zatím moc neřešil, protože zatim neni vůbec jasnej vzhled stránky, v jakym duchu se to ponese a tak. Neříkám že to potom bude hned hlavní symbol projektu, ale nějákej takovejhle materiál se hodí vždycky, třeba kdyby se pak dělaly nějáký diplomy pro vítěze.

** Jo a k tý soutěži nácků.. Zrovna sprejování, to nepovažuju za soutěž úplně na úrovni :) . A ten druhej příspěvek odshora (zřejmě "odpor") vypadá jako "odpar", ale nenapadá mě co by to mohlo bejt, možná nějáká nová zkratka :D
.. a ten znak Antify v záhlaví webu, to bude asi taky omyl, ne?

Dušan
Eliášův plamen
Pohlaví: Žena
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dušan » 04 zář 2010, 01:03

jasně, to se vyladí, ale jako základ je to určitě pěkný :-)

ten znak....no, oni náckové vykrádají leccos a tak používají prakticky stejný znak, jako antifa, koneckonců sama afa o tom napsala článek a mají v podstatě pravdu...http://www.antifa.cz/content/velka-nazi-vykradacka
Obrázek
Obrázek

MareCzech
Vlastenec
Představte se nám: Cítím se jako vlastenec a proto chci být členem fóra vlastenci.cz
Jméno: Marek Kroufek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MareCzech » 04 zář 2010, 01:07

Taky jsem se divil. I když strukturou se Odporáci anarchistům dost podobají.
Řek bych, že to má být něco reakce na Antifa. Ona kombinace červená vlajka je vlajka radikální a rudá sociální, to mají oba směry stejné (viz náckovské: "radikálně, sociálně, nacionálně!")
Všimněte si, že ti hajzlové si opět přivlastňují nársoc. :evil:

Ad návrh loga projektu:
Perfektní! Řekl bych i, že to může zůstat nevybarvený, ať to má schválně podobu návrhu.
"Nesouhlasím s tím, co říkáte, ale až do smrti budu hájit Vaše právo to říkat." - Voltaire

Petr
Eliášův plamen
Představte se nám: Jsem admin.
Jméno: Petr
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr » 04 zář 2010, 01:15

Pěkné logo, dík za něj. :) Je to dobrý nápad s těmi nástroji okolo mapky ČR.
Obrázek
Obrázek

Opravdová láska k národu je věc velmi krásná; u slušného a čestného člověka se rozumí sama sebou; proto se o ní mnoho nemluví, tak jako slušný muž nevytrubuje do světa svou lásku k ženě a rodině.

Tomáš Garrigue Masaryk

Patriotom
Pokročilý diskutér

Příspěvek od Patriotom » 04 zář 2010, 01:33

Dušan:
Možná to má bejt jenom nějákej pokus o parodii, když i použili to slovo "akce". Přiznám se ale, že Antifa mi neni nijak sympatická. Idea dobrá, ale cesta, kterou je naplňována je jaksi mimo. Podle mě se Antifa staví na úroveň nácků, jenom z druhý strany. Nejsem do problematiky kolem Antify moc zasvěcenej, jenom potkávám pár lidí hlásících se k týhle organizaci.

MareCzech:
Člověk aby se v těch jejich vlajkách v kolečku s miliardou různejch barevnejch kombinací, přičemž každou používá někdo úplně jinej vyznal :)
Díky za názor, je dost pravděpodobný že se nakonec udělá víc různejch verzí (černobílá, barevná, atd.. každá pro jiný použití)

Petr:
Děkuju ;) Dá se s tim jakkoliv pracovat, přesouvat jednotlivý části a tak, takže kdyby bylo potřeba dá se tam s čimkoliv pohnout.

Petr
Eliášův plamen
Představte se nám: Jsem admin.
Jméno: Petr
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr » 04 zář 2010, 01:36

Antifa je divná. Náckové se od ní neliší... prostě extrém jako extrém. Jen u antify mi to přijde tak, že je tam víc "druhů" lidí. Někteří jsou fakt extremisti, jiní už tolik ne. U nácků, zdá se, je spíš ten extrém. Ale i tam jsou výjimky. Zvláště pak náckové antifu vykrádají... nemám ponětí o tom, kdy by to udělali naopak (že by antifa něco kradla od nácků).
Obrázek
Obrázek

Opravdová láska k národu je věc velmi krásná; u slušného a čestného člověka se rozumí sama sebou; proto se o ní mnoho nemluví, tak jako slušný muž nevytrubuje do světa svou lásku k ženě a rodině.

Tomáš Garrigue Masaryk

Patriotom
Pokročilý diskutér

Příspěvek od Patriotom » 04 zář 2010, 01:45

Stejně je to taková úsměvná ironie, že náckové vykrádaj organizaci primárně zaměřenou proti nim :) A pojem AntiAntifa už ve mě vyvolává velké pochybnosti o tom, jestli to všechno neni jeden velkej vtípek :D

Zamčeno