Akce

Fórum o.s. Svornost. Informace o organizačních záležitostech, akcích a novinkách, podněty a návrhy.
Zamčeno
Froggg
Svornost
Představte se nám: Jakožto snad budoucí člen východočeské regionální organizace o. s. Svornost bych velice rád měl možnost, přispívati především do části fóra, kterážta jest tomuto o. s. vyčleněná.
Jméno:
Pohlaví: Muž
Kontaktovat uživatele:

Re: Akce

Příspěvek od Froggg » 14 zář 2009, 20:06

Dneska jsem ještě vyjednal pro případné zájemce prohlídku, jinak nepřístupné, Josefovské kostelní věže, je zhruba 60m vysoká, takže nabízí pěkný výhled a oko technika si může prohlédnout hodinový stroj. O dalších možnostech vyžití ještě přemýšlím :wink:

Hanba vlasti je i mojí hanbou, rána vlasti je i mojí ranou, smrt vlasti je i mojí smrtí - ale také její život je i mým životem, také její sláva je i mou slávou. (P. J. Šafařík)
Národy nečiní velikými především jejich velikáni, ale vyspělost nesčíslných průměrných lidí. (J. Jungmann)
FIDES AGAPE FORTIS VERITAS

Partisana
Svornost
Představte se nám: Založení fóra Svornost
Jméno: LH
Pohlaví: Žena

Příspěvek od Partisana » 14 zář 2009, 21:48

Petr píše:Vlastenecký koncert? A není lepší si zajít v říjnu na Smetanu? :mrgreen:
Heh, čím jsem starší, tím raději si z "vlastenecké" hudby pustím právě Smetanu, Dvořáka atd. nějak začínám být náročná co se týče týhletý hudby. Některý texty mi přijdou vyloženě skloňování slova národ a opakování frází, v čemž se vlastenectví vytrácí, kdežto Smetana je jiný kafíčko :) Jinak starý písničky Radůzy jsou dobrý. Nohavicovy texty jsou dobrý, Kryl nemluvě. Jinak co můžu jsou starý Kontrasti a Punkfloid.

Mimochodem, navrhuji zajít na Smetanovy dny! Kdo je pro? (A kdo se projeví jako kulturní barbar, toho střelím! Výmluva nemám sako, se nepřijímá!) :twisted:

Šneba
Svornost
Představte se nám: svornost
Jméno: Honza
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Šneba » 15 zář 2009, 08:01

Mno nic proti klasice, chodím do divadla pravidelně, ale že zrovna ty :-D co vím tak tě zajíma kdejakej vyrvál :-)

navíc by mě zajímalo kterou , že vlasteneckou kapelu co tak moc sklonujě slovo národ (kromě nácku, ale ty snad neposloucháš) tak hrozně často používá, že se to už vytrácí?

jinak klidně mužem vyrazit na cokoliv :-)
Obrázek

Partisana
Svornost
Představte se nám: Založení fóra Svornost
Jméno: LH
Pohlaví: Žena

Příspěvek od Partisana » 16 zář 2009, 21:21

Šneba píše:Mno nic proti klasice, chodím do divadla pravidelně, ale že zrovna ty :-D co vím tak tě zajíma kdejakej vyrvál :-)

navíc by mě zajímalo kterou , že vlasteneckou kapelu co tak moc sklonujě slovo národ (kromě nácku, ale ty snad neposloucháš) tak hrozně často používá, že se to už vytrácí?

jinak klidně mužem vyrazit na cokoliv :-)
No tak třeba zmiňovaní orlíci, ale je fakt, že mě zajímá kdejakej vyrvál, ale zrovna Smetanu si hodně pouštím v zahraničí, úplně se ti vybaví domov.

Jinak jsem pro, ať nejsme úplný barbaři :)

Šneba
Svornost
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Šneba » 18 zář 2009, 13:23

Jinak připomínám, že spaní z 27. na 28.9. v Ltm zajištěno, 700,- Kč za chatku pro 4 osoby. Zamluveny jsou 3 chatky, dvě už jsou obsazeny, nespolehejte, že u někoho budete hajat na privátku :-P
Obrázek

TOM!K
Svornost
Představte se nám: vlastenectví
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TOM!K » 18 zář 2009, 16:06

Já bych měl zájem o jedno místo

Froggg
Svornost
Představte se nám: Jakožto snad budoucí člen východočeské regionální organizace o. s. Svornost bych velice rád měl možnost, přispívati především do části fóra, kterážta jest tomuto o. s. vyčleněná.
Jméno:
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Froggg » 18 zář 2009, 16:32

Já asi taky jedno, i když to zatím nemůžu potvrdit na 100%, potvrdím v nejbližší době.

Hanba vlasti je i mojí hanbou, rána vlasti je i mojí ranou, smrt vlasti je i mojí smrtí - ale také její život je i mým životem, také její sláva je i mou slávou. (P. J. Šafařík)
Národy nečiní velikými především jejich velikáni, ale vyspělost nesčíslných průměrných lidí. (J. Jungmann)
FIDES AGAPE FORTIS VERITAS

Šneba
Svornost
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Šneba » 21 zář 2009, 11:00

Dvě chatky už jsou plný, ono podle mě by toho mohlo být prázdné dost, kdoby chtěl ted spát v kempu... i když na druhou stranu jsou tam nějaké ty slavnosti vinobraní, takže težko říct
Obrázek

Peet
Svornost
Představte se nám: Clenstvi ve Svornosti
Jméno: Petr
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peet » 21 zář 2009, 12:54

Přesně radši mít rezervovaný než pak trvdnout venku :)
Extrémní situace vyžaduje extrémní řešení!

Obrázek

Šneba
Svornost
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Šneba » 21 zář 2009, 13:08

Mě by jen zajímalo jak se tam chtějí Kaffu s Vojtou dopravit v případě, že Jirkovi klekne auto :-) Vubec neřeší náhradní plán... až to začnou řešit v neděli dopoledne tak to asi nebude to pravé ořechové. Tom nepojedeš jak ho znám , Jirka s autem neví, takže je to dost realné, že odvoz mít nebudou.
Obrázek

Zamčeno