Akce

Fórum o.s. Svornost. Informace o organizačních záležitostech, akcích a novinkách, podněty a návrhy.
Zamčeno
Šneba
Svornost
Představte se nám: svornost
Jméno: Honza
Pohlaví: Muž
Kontaktovat uživatele:

Akce

Příspěvek od Šneba » 29 srp 2009, 00:23

Informace o plánovaných i uskutečněných akcích.

Nejbližší akce:
5. září 2009 - Jičín
Fotbalový turnaj + koncert kapel Disdainful a Operace Artaban
Obrázek

TOM!K
Svornost
Představte se nám: vlastenectví
Kontaktovat uživatele:

Re: Akce

Příspěvek od TOM!K » 29 srp 2009, 10:24

Skvěle, tak to se možná uvidíme, pokud všechno klapne.. problém je, že to mám asi 200 km, ale snad se to podaří skloubit s návštěvou příbuzných :) Jenom pro upřesnění bych dodal, že koncert bude v RC Aion-Lomnice nad Popelkou, start je ve 20:00 a dále vystoupí kapely 3:2 pro MH :cz: a Ani krok späť :sk: :)
Naposledy upravil(a) Pavel dne 29 srp 2009, 19:21, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Odstraněna citace předchozího příspěvku

Šneba
Svornost
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Šneba » 29 srp 2009, 21:40

Tak já zmínil hlavně kapely co mají našim lidem co říct :-D
Obrázek

TOM!K
Svornost
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TOM!K » 30 srp 2009, 00:22

Šneba píše:Tak já zmínil hlavně kapely co mají našim lidem co říct :-D
Tak já myslím, že například kapela Ani krok späť má co říct určitě i Čechům, ačkoli to jsou Slováci a jejich texty se dosti často týkají Slovenska.. pokud ovšem někdo nezastává extrémně šovinistické postoje :)

Šneba
Svornost
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Šneba » 30 srp 2009, 09:15

Tak já tuhle kapelu neznám, ze slovenských je mi blízká Right rest. Nicméně Slováci pro mě osobně jsou stále tak napůl naši, přeci jen Československo bylo naš domov a hodně českých vlastenců moc nerozlišuje mezi Českem a Československem co se týka při značení toho "našeho" i když také chápu, že Slováci to vnímají trošku jinak.
Obrázek

TOM!K
Svornost
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TOM!K » 30 srp 2009, 10:57

Šneba píše:Tak já tuhle kapelu neznám, ze slovenských je mi blízká Right rest. Nicméně Slováci pro mě osobně jsou stále tak napůl naši, přeci jen Československo bylo naš domov a hodně českých vlastenců moc nerozlišuje mezi Českem a Československem co se týka při značení toho "našeho" i když také chápu, že Slováci to vnímají trošku jinak.
Right Rest znám a poslouchám. Dobrá kapela, hudba i texty.. Členy skupiny hodnotit nehodlám :) Jinak AKS by se ti mohlo určitě taky líbit, narozdíl od RR kritizují i nácky. Budoucnost kapely vidím hodně slibně, důkazem toho je i poměrně velký zájem o jejich cd (v brněnském Hardsetu mi bylo řečeno, že se musela dodělávat další várka). Zkus poslechnout nějaký songy třeba na bandzone, nebudeš litovat! :wink:

karoliner
Svornost
Představte se nám: Chci poznat lidi, kteří možná mají podobné názory jako já...
Jméno: David Kohut
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od karoliner » 30 srp 2009, 13:17

jj AKS jsou hodně dobrá kapela, určitě lepší než Ope(S)račka. každopádně spojovat akce Svornosti s oi! koncerty je na <|>
Čistý štít!

TOM!K
Svornost
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TOM!K » 30 srp 2009, 13:52

karoliner píše: spojovat akce Svornosti s oi! koncerty je na <|>
To jsem tak nějak vycítil už z tvé odpovědi na můj mail :) Nicméně je třeba si připustit, že skinheadské kapely u nás produkují významné procento celé vlastenecké hudby, takže budou pro mnoho patriotů takřka jedinou možností, jak si zajít na živou hudbu, která vyjadřuje jejich postoje. Navíc Landa koncertuje jednou za uherskej rok a jiný hudební subjekt s vlasteneckými texty snad ani neznám.. Vlastně je tu ještě písničkář Tomáš Hamet, ale ten je na můj vkus až příliš spjat s náboženstvím..

Šneba
Svornost
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Šneba » 30 srp 2009, 16:17

Je mi jasná negace Karolinera, je špatně aby svornost byla profilovaná na jednu subkulturu. Prostě mě moc nezajíma kdo co nosí a jak se obleka, pokud není špinavej a nechová se jako dobytek. Tato akce není oficiální akci Svornosti, takže netřeba se toho bát. To že na turnaji bude většina "našich" je jedno :-) kontakty s Disdainful jsou taky jasné :-) a Operačka se mi líbí, a myslím, že máme na mnoho věci podobný názor.
Co se RR týče tak bych upozornil, že oni se distancovali do RAC právě proto, že nechtějí být považovani za nácky, i když hrajou vyloženě protikomunistické texty.
Obrázek

Petr
Eliášův plamen
Představte se nám: Jsem admin.
Jméno: Petr
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr » 30 srp 2009, 16:54

Vlastenecký koncert? A není lepší si zajít v říjnu na Smetanu? :mrgreen:
Obrázek
Obrázek

Opravdová láska k národu je věc velmi krásná; u slušného a čestného člověka se rozumí sama sebou; proto se o ní mnoho nemluví, tak jako slušný muž nevytrubuje do světa svou lásku k ženě a rodině.

Tomáš Garrigue Masaryk

Zamčeno