Zde se oznamují změny na fóru a vy se můžete vyjádřit k chodu fóra.
Froggg
Svornost
Představte se nám: Jakožto snad budoucí člen východočeské regionální organizace o. s. Svornost bych velice rád měl možnost, přispívati především do části fóra, kterážta jest tomuto o. s. vyčleněná.
Jméno:
Pohlaví: Muž
Kontaktovat uživatele:

Re: Karma

Příspěvek od Froggg » 21 úno 2010, 16:56

Tak to máme třeba na školním fóru. Jmenuje se to hodnocení za příspěvek, ale zároveň se to započítává do celkového hodnocení uživatele - body za jednotlivé příspěvky se sčítají a v důsledku tedy tvoří také jakousi karmu. A tam to je opravdu o tom, že hodnotím daný příspěvek, navíc není v tomto potřeba psát nějaké odůvodnění. Ale já to stejně nepoužívám jinde, než v tématu o vtipech :)

Hanba vlasti je i mojí hanbou, rána vlasti je i mojí ranou, smrt vlasti je i mojí smrtí - ale také její život je i mým životem, také její sláva je i mou slávou. (P. J. Šafařík)
Národy nečiní velikými především jejich velikáni, ale vyspělost nesčíslných průměrných lidí. (J. Jungmann)
FIDES AGAPE FORTIS VERITAS

Petr
Eliášův plamen
Představte se nám: Jsem admin.
Jméno: Petr
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr » 21 úno 2010, 18:20

Mně na tom systému nepřijde nic podivného. Dávání pouze plusů mi přijde rozumější a méně zneužitelné. Jestli ty mínusy chcete, neni fakt žádnej problém je sem dát.
Pouze plusovou karmu využívají např. blogy, třeba ten na Idnes.cz. Mně to tak přijde lepší, ale je to o domluvě. Je to ale o dost riskantnější, na blba se vrhne řada lidí a umínusuje ho... uplusování se moc často nevyskytuje. :)

Jen je divné, že to po vás vyžaduje komentář, protože by nemělo. Zkouknu to.
Obrázek
Obrázek

Opravdová láska k národu je věc velmi krásná; u slušného a čestného člověka se rozumí sama sebou; proto se o ní mnoho nemluví, tak jako slušný muž nevytrubuje do světa svou lásku k ženě a rodině.

Tomáš Garrigue Masaryk

Michal
Vlastenec
Představte se nám: Zájem o tuto zemi jako takovou, její novodobé dějiny, symboliku a český národ. A také to, že se zde registrovali známí.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michal » 21 úno 2010, 19:30

Mínusy prosím ne.
Obrázek
Obrázek

Froggg
Svornost
Představte se nám: Jakožto snad budoucí člen východočeské regionální organizace o. s. Svornost bych velice rád měl možnost, přispívati především do části fóra, kterážta jest tomuto o. s. vyčleněná.
Jméno:
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Froggg » 21 úno 2010, 19:34

Mně je to jedno, já jen filozofuju, protože to stejně používat nebudu, ale když jsou plusy, měly by podle mě být i mínusy, jde o rovnováhu. Teď je do stejné roviny postaven špatný názor stejně tak jako průměrný. A jen ten dobrý bude hodnocen jinak. Proto když už jen plusy, má to logiku, i když taky ne neotřesitelnou, jen u bodů k jednotlivým příspěvkům, jinak může dojít k tomu, co psal Krtek - někdo bude mít v jednom tématu samé skvělé příspěvky, bude mít spoustu bodů, ale ve všech ostatní bude přitom hnojit. Pak je jediná možná eliminace, že když ho prokoukneme, nebudeme mu dávat plusy ani za kvalitní názory, ale tím už to popírá samo sebe. Nemám rád neošetřený věci...

Hanba vlasti je i mojí hanbou, rána vlasti je i mojí ranou, smrt vlasti je i mojí smrtí - ale také její život je i mým životem, také její sláva je i mou slávou. (P. J. Šafařík)
Národy nečiní velikými především jejich velikáni, ale vyspělost nesčíslných průměrných lidí. (J. Jungmann)

Petr
Eliášův plamen
Představte se nám: Jsem admin.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr » 21 úno 2010, 19:49

Ošetřit to nikdy nepůjde... je to taková sonda nakolik kvalitní a rozumní lidé tu jsou. :-D Na fóru nějakých rozjířených "týnejdžrů" by to bylo dost riskantní.
Obrázek
Obrázek

Opravdová láska k národu je věc velmi krásná; u slušného a čestného člověka se rozumí sama sebou; proto se o ní mnoho nemluví, tak jako slušný muž nevytrubuje do světa svou lásku k ženě a rodině.

Tomáš Garrigue Masaryk

Froggg
Svornost
Jméno:
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Froggg » 21 úno 2010, 19:54

Riskantní v čem? Já osobně nepovažuji za riskantní, že mi někdo dá 2000 mínusů, vždyť co se stane? Prosté NIC.

Jirka
Eliášův plamen
Představte se nám: .....
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jirka » 21 úno 2010, 20:10

Ale Frogu tady nešlo o to, aby to byl nějaký objektivní ukazatel, jak si tady člověk stojí s "názory" ... je to jen zpestření :)
Obrázek

Froggg
Svornost
Jméno:
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Froggg » 21 úno 2010, 20:13

No a právě proto, že to je zpestření, nedokážu pochopit, co by na tom mělo být za riziko, co by na tom bylo riskantní, jak psal Petr. Proto si myslím, že by mínusy byly opět jen zpestřením, tedy přesněji rozšířením zpestření.

Jirka
Eliášův plamen
Představte se nám: .....
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jirka » 21 úno 2010, 20:21

Na tohle nemám co říct :lol:
Obrázek

Krtek
Svornost
Představte se nám: Chci si pročíst forum a najít další vlastence co nejsou zároveń fašisti nebo komunisti.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek » 21 úno 2010, 20:26

Ještě mně napadá zpestření z Amigafoŕa. Něco jako poděkování. To se objevuje pod příspěvkem ve stylu: za tento příspěvek děkovali uživatelé: X, Y, Z, A, G

Takhle by to šlo udělat třeba jako souhlas s plkem místo plusu.
... jsi čech, čech, čech ! A narovnat se snaž !

Zamčeno