Stránka 1 z 3

Návštěvnost fóra

Napsal: 17 úno 2009, 21:43
od CzechOi
Napadlo vás někdy, proč je návštěvnost tohoto fóra tak "vysoká"? 12 lidí za 24 hodin, nevím, nevím. Některé diskuse mi připadají jako chat 3 lidí. Možná by stálo za to se zamyslet, proč tomu tak je a jestli by to šlo i nějak změnit.

Re: Návštěvnost fóra

Napsal: 17 úno 2009, 22:07
od Petr
Je to dáno nejspíš tím, že fórum má uzavřenou registraci a stránky průměrný počet návštěv 100-200 lidí denně.
Potrpím si spíše na kvalitu, než kvantitu, navíc téma historie/vlastenectví a politiky není natolik oblíbené jako například počítačové hry, filmy nebo porno.

Už se pilně pracuje na SEO optimalizaci, propagaci, novém obsahu a podobně, což zajistí větší vyhledávanost stránek a tím vyšší návštěvnost a příliv dalších uživatelů.
Z mých zkušeností jsou obdobná fóra navštěvována +- tak, jak tomu je u nás a nijak nevybočujeme ani nás není méně.
Nicméně, pokud máš nějaké zajímavé nápady, tipy či rady ke zvýšení návštěvnosti, SEO optimalizaci nebo k propagaci, přivítáme je.

Re: Návštěvnost fóra

Napsal: 18 úno 2009, 00:35
od Dušan
Tož pokud máš nějaké užitečné podněty, jak zlepšit návštěvnost fóra, tak proč ne....budem jistě rádi za každý postřeh, radu či nápad ....koneckonců, to fórum je všech, kteří na ně píšou...takže jaké si to uděláme, takové to budeme mít ;-)

Re: Návštěvnost fóra

Napsal: 18 úno 2009, 15:34
od CzechOi
Nevím o žádné propagaci, ale zarazila mě ta návštěvnost v porovnání třeba s fórem czech skinheads, kam se denně přihlašovalo takových cca 60 lidí.

Re: Návštěvnost fóra

Napsal: 18 úno 2009, 15:52
od Dušan
Myslím, že to fórum bude asi jednak starší (skinheadské) a hlavně....asi to zajímá více lidí.....přeci jenom skinheads se pojí častěji, jak píše už Petr s tou zábavou, kulturou, muzikou atd.....a tomu co do počtu zájemců moc konkurovat nemůžem. Koneckonců jen opravdu minimum lidí co se tu registruje nakonec i něco napíše.....koneckonců i nějací skínové se občas registrovali, ale buďto napsali jen jednou nebo už nepřišli.....prostě nejsme diskuze dle jejich gusta, možná, že kdybychom se tu častovali nadávkama, jako na novinkách atd, tak by to bylo jiné, ale o to snad nestojíme. Jinak to co píše Petr je samozřejmě potřeba...myslím ta propagace.....abychom si tu nepovídali jen sami se sebou.....
Ale znovu připomínám, že je to věc nás všech....každé fórum, každou diskuzi tvoří lidi co tam chodí....tak jako občané tvoří stát a ne naopak.....když tu bude fórum bez lidí, tak jako by nebylo....proto jsem psal, že je to všech jejich přispivatelů....správci jsou pak jen správci, jako domovníci v baráku, co se musí starat o technické zajištěni chodu atd. ale samotné fórum je Vás všech co tu chodíte...a jestli máte známý, které by to mohlo zajímat, tak je pozvěte, ale musí je to zajímat.... Jinak fórum je do značné míry závislé na hlavních stránkách a tam je věru co dělat a vylepšovat...doufám, že se stihne ten nový nový vzhled do toho března...

Ještě mě napadla jedna věc. Když se člověk podívá na příslušná fóra, třeba i to dnešní "Czech skinheads" tak zjistí, že okruhy a témata jsou vlastně na všech fórech dost podobná nebo stejná, takže je logické, že když člověk zrovna není internetovej maratonec a neprobíhá všechna, tak asi těžko bude o tomtéž mluvit na několika místech. Takže krom klasických témat, bychom měli uvažovat o něčem specifickém co se jinde nenajde....lidi by měli mít důvod jít právě sem....a pokud ten důvod mít nebudou, tak není důvod, aby se jukli také sem, když se "tu pere stejný prádlo" jako u sousedů......klasický témata a klasický věci ano, ale asi by to chtělo popřemýšlet o něčem zajímavém, co by mohlo přitáhnout a v pozitivním slova smyslu nás odlišit...

Re: Návštěvnost fóra

Napsal: 18 úno 2009, 20:28
od Jožka
Fórum CS pro mě bylo hodně na odreagování. Bylo. Hacknula to nějaká "anti-nazi-cyber-division" (rozuměj magoři) :?

Fórum a jeho význam

Napsal: 21 dub 2009, 21:40
od Michal
CzechOi píše:Víš co? jdi do prdele. Už mě serou ty vaše debilní kecy pořád dokola. Se nedivte, že sem nikdo nechodí, když jste tak paranoidní a za každou píčovinou vidíte další 2 smysly. Ať žije váš debatní kroužek, sláva.
<I>
CzechOi to řekl sice tvrdě, nicméně na tom něco bude... Kdysi jsem tady psal o klišé tohoto fóra. Napadlo mě i, že myšlenka "Národní strana = fuj" slouží kromě alibi také tomu, že o primární špatnosti NS toužíte přesvědčit především sami sebe.
Já bych samozřejmě netvrdil, že zdejší osazenstvo tvoří nacionalisti, ale debaty o NS, DS a Romech se neustále točí v kruhu a dojde se vždycky jen k tomu, že

1. všichni Cikáni nejsou špatní,
2. ti špatní vrhají nedobré světlo na ty slušné,
3. z této problematiky těží pravicoví extrémisté,
4. NS a DS jsou apriori špatné.

Přesunuto z tématu o Národní straně, Petr

Re: Národní strana

Napsal: 21 dub 2009, 21:54
od Dušan
Hehe, teda prdel nám tu ještě nikdo neukázal :lol:

Takže to tu zabalíme a půjdeme se klouzat....poněvadž nám tu nikdo nechodí a provozujem tu jen diskuzní "incest", který plodí myšlenkovou sterilitu...... tedy to točení se kolem dokola.....což pochopitelně už nikoho zvenčí nezajímá.... ale my se musíme ujišťovat, jak je ta NS prohnilá..... asi jsi to shrnul přesně Michale :lol: Je fakt, že ať už s akcemi NS souhlasíme či nikoli, tak Ti lidé či ta jejich mládež NS vykazují nějakou činnost....a to se o nás co tu jen tak žvaníme říci vlastně nedá..... děláme tu to co se činí méně vzletně v každé hospodě....nadáváme a brbláme a na tomto tématu drbeme Národní stranu a sami neděláme vůbec nic, sami se cítíme těmi nejsprávnějšími vlastenci (ikdyž to veřejně popíráme), ale ve výsledku nehneme pro vlast ani prstem....maximálně si sem tam nějakým článkem o pěti řádcích či okopírováním části wikipedie ukájíme vlastní ješitnost, jaké to vyrábíme skvělé stránky. Už delší domu mám dost špatný pocit....znám tohle sebechlácholení.....a člověk nakonec neudělá nic a jen s otevřenou hubou čumí, jak ostatní dosáhli těch či oněch výsledků, jakkoli jsou ty výsledky sporné..... nelíbí se nám NS, nebo DS či jejich mládežnické spolky....jenže my neděláme nic a nalháváme si, že v nicnedělání je naše síla.... ale mám pocit, že časem prázdné fórum a témeř nulový počet nových diskutujících je pravdivějším obrázkem... jo, dávám Michalovi i CzechOiovi za pravdu, ikdyž to se netýká obsahu sporu o NS, ale spíš ohledně naší celkové impotence....

Re: Národní strana

Napsal: 21 dub 2009, 22:01
od Michal
Pokud jde o nicnedělání a chlácholení se, tak bych si měl sypat popel na hlavu spíš já. Většina z vás je v Eliášově plameni a tam alespoň píšete články a organizujete setkání. Já tady prohodím jen pár slov, to je celý projev mého vlastenectví. Ale takhle mi to prostě vyhovuje. Necítím potřebu se nějak výrazněji aktivizovat. Uvidím, co mi přinese pedagogická profese, každopádně bych chtěl své studenty vést k určitému rozhledu.
Pokud jde o NS, tak jsem rozhodně nechtěl vyzývat k činům... Spíš mi šlo o to neustálé omílání jednoho a téhož.

Re: Národní strana

Napsal: 21 dub 2009, 22:06
od Dušan
Vím, jak jsi to myslel, ale mě to inspirovalo, či spíše uvolnilo ventil, že jsem tu řekl to o tom nicnedělání.... No, jinak je svým způsobem zodpovědnější nikam nelézt, než dělat nějaké EP a to posléze učinit impotentní.....

A k činům bychom se každý měli vyzývat sám...jenže jsme shnilí a leniví a máme 1001 výmluv, proč to či ono nejde...