Připomínky k fóru, návrhy

Zde se oznamují změny na fóru a vy se můžete vyjádřit k chodu fóra.
Petr
Eliášův plamen
Představte se nám: Jsem admin.
Jméno: Petr
Pohlaví: Muž
Kontaktovat uživatele:

Re: Připomínky k fóru, návrhy

Příspěvek od Petr » 07 bře 2009, 17:45

Asi by to šlo nějak ošetřit, ale myslím, že je to opravdu marginální problém... :mrgreen:
Obrázek
Obrázek

Opravdová láska k národu je věc velmi krásná; u slušného a čestného člověka se rozumí sama sebou; proto se o ní mnoho nemluví, tak jako slušný muž nevytrubuje do světa svou lásku k ženě a rodině.

Tomáš Garrigue Masaryk

čech
Vlastenec

Příspěvek od čech » 16 kvě 2009, 17:12

Mám jednu zásadní připomínku. Ta grafická hlavička je fakt moc hezká, ale není mi jasné, proč je v jejím středu patriarší kříž a na čestnější pravé pozici moravská orlice? Copak jsme nějaké Slovenskomoravsko? A kam se ztratilo Slezsko?
BŮH - KRÁL - VLAST

Petr
Eliášův plamen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr » 16 kvě 2009, 17:18

Jj, beru. No, pokud máš nějaké designerské vlohy, tak klidně předveď svůj návrh. :wink: Tento je jen prozatímní (stejně jako předchozí). Pokud sis nevšiml, Slezsko jaksi "vypadlo" už předtím, ono tam nacpat to zvířectvo není moc jednoduché. Čestnější pozice na tom logu asi ani není. Tohle bych moc neřešil :roll: Až bude čas, bude nové logo, které by snad mělo korespondovat i s novými stránkami. Ale dřív jak v červnu to nebude.
Obrázek
Obrázek

Opravdová láska k národu je věc velmi krásná; u slušného a čestného člověka se rozumí sama sebou; proto se o ní mnoho nemluví, tak jako slušný muž nevytrubuje do světa svou lásku k ženě a rodině.

Tomáš Garrigue Masaryk

Tokrom
Eliášův plamen
Představte se nám: Cítím se vlastencem, novodobá historie této země je mým koníčkem a chci se dostat na diskusi, kde očekávám lidi podobně smýšlející.

Příspěvek od Tokrom » 16 kvě 2009, 18:34

Pokud tam chceš nacpat všechno to "zvířectvo", tak doporučuju střední znak první republiky. Tam bylo všechno... :D
Vlast nemůže existovat bez svobody, svoboda bez ctnosti a ctnost bez občanů.
Jean Jacques Rousseau

čech
Vlastenec

Příspěvek od čech » 16 kvě 2009, 18:40

Designerské vlohy fakt nemám, takže si asi nemůžu moc vyskakovat. :mrgreen: :twisted: Ale co takhle vy makovice dát doprostřed českého lva a na strany moravskou a slezskou orlici? Slovensko mám rád, fakt, ale moje vlast to není.
BŮH - KRÁL - VLAST

Petr
Eliášův plamen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr » 16 kvě 2009, 19:46

No, tak jednak je Arrow pouze jeden ze stylů (avšak je nastavený jako standardní a má ho nejvíc lidí), jednak je to logo opravdu rychlokvaška (otázka je, proč vám to nevadilo X měsíců předtím... jediná změna je totiž kříž a jiný nápis) a také to není znak ani vlajka. Na pozadí toho jsou blíže neurčené role a kdoví co, že by se to hodilo spíš k obráběčským stránkám. Na zcela vlastní logo si zatím netroufám (resp. není na něj čas :) ).
Prvorepublikové štíty mě už napadly... uvidíme, až bude čas. Prozatím se musí skousnout toto (a nebo si vyměňte styl, ostatní jsou bez ZOO :mrgreen: ). Slovensko byla má vlast, když jsem se narodil, teď už vlastně není... ale ze stejného úhlu není mou vlastní ani Morava se Slezskem (pár lidí to dokonce tak bere :mrgreen: ). K nelibosti některým toto fórum slouží jednak českým stránkám, tak i partnerským slovenským (na ty je ještě málo lidí a času... :( takže zatím nicmoc), proto ten kříž.
Pro rejpaly bych dodal, že třeba ta orlice je otočena na druhou stranu, než by měla být. Já bych klidně toho lva s orlicí prohodil, ale nemám už původní upravený podklad a toho lva jsem tam musel vlepit z minulé verze :mrgreen: A to by byl špatně zase on... tady si člověk nevybere. Tak to snad zatím vydržíte... později vyplodím ještě mnohem více heraldiku prznící moderně se tvářící logo :mrgreen:
Obrázek
Obrázek

Tomáš Garrigue Masaryk

čech
Vlastenec

Příspěvek od čech » 16 kvě 2009, 19:59

Tak na to ti snadno odpovím. Nějak jsem na tu hlavičku nekoukal a všimnul jsem si toho až teď. :)

Prznění heraldiky je republikánská tradice. Jen se divím, že se to nezrušilo jako monarchistický přežitek. :)
BŮH - KRÁL - VLAST

Petr
Eliášův plamen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr » 19 čer 2009, 00:22

Došlo ke sloučení fór "Oznámení k fóru" a "Připomínky k fóru", aby bylo možno se vyjádřit k novinkám a aktualizacím, či jiným událostem na fóru.
Obrázek
Obrázek

Tomáš Garrigue Masaryk

Michal
Vlastenec
Představte se nám: Zájem o tuto zemi jako takovou, její novodobé dějiny, symboliku a český národ. A také to, že se zde registrovali známí.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michal » 30 srp 2009, 16:21

Chápu to správně, že teď má každá přidružená skupina na tomhle fóru své "tajné" fórum?
Obrázek
Obrázek

Petr
Eliášův plamen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr » 30 srp 2009, 16:50

Hm, ne. Skupin je tu několik (ne všechny jsou barevně rozlišené a viditelné v legendě) a svá fóra mají jen ty, u kterých je to třeba. Tudíž 2. Fórum prochází menšími změnami a bude to chvilku trvat.... vyvrcholit by to mělo snad až změnou vzhledu, přerozením stránek a spuštění některých dalších menších projektů.
Obrázek
Obrázek

Tomáš Garrigue Masaryk

Zamčeno